قفل تبچی

تبچی چیست؟ تبچی رباتیست که با ظاهر دخترانه تو گروه تبلیغ و در بعضی اوقات از کلمات رکیک استفاده میکنه

چه کار کنیم تبچی تو گروهمون نیاد؟

جواب : برای اینکار ۲ مرحله ساده را باید در ربات فعال کنیم :
اولین مرحله : قفل کردن تبچی با ارسال دستور “قفل تبچی”، که تو این مرحله ربات به طور خودکار تبچی ها رو شناسایی میکنه ولی خب قطعا نمیشه همه ربات ها رو شناسایی کنه پس بهتر مرحله دوم هم فعال کنیم.
دومین مرحله : تغییر وضعیت تبچی به پرسش سوال از کاربران برای احراز هویت که با ارسال دستور وضعیت قفل تبچی پرسش ، فعال میشه که صد در صد تضمینی است و #کابوس تبچی ها میشود.
(( بازهم تکرار میکنم بهتر است بجای کلمات رکیک تبچی ها در گروه ، پیام احراز هویت ربات که ۱۰ ثانیه در گروه میباشد را تحمل کنیم))
با توجه به بروز شدن تبچی ها و اعمال ترفند های جدید از سمت تبچی ها، تیم ربات سازی یک سیستم بی نظیر و بی همتا و بدون اشتباه، را برای اولین بار کدنویسی کرده است. این سیستم با بهتره گیری از متد روز تلگرام مانع از ورود و چت کردن تبچی ها در گروه با درصد اشتباه صفر میشود.

 

رعایت قوانین شناسایی تبچی جدید

کاربران گروه تحت هیچ شرایطی نباید جهت شوخی و سرگرمی انتخاب اشتباه در شناسایی انجام دهند (مجازات : به طور خودکار از گروه ریمو میشوند)
مدیران گروه به طور انتخابی میتوانند قفل تبچی را فعال کنند (اجباری نمیباشد)
حتما از آخرین نسخه منتشر شده تلگرام استفاده کنید، چون این شناسایی نیاز به اخرین نسخه دارد.
از کاربران درخواست میشود که به طور مداوم و فقط برای یک بار احراز هویت را انجام دهند.

 

آموزش احراز هویت جدید

برای اولین بار در تاریخ تلگرام‌ سیستم شناسایی تبچی و احراز هویت کاربران کدنویسی شد که درصد خطا صفر و بدون دور زدن است! با قفل کردن تبچی این سیستم از تمامی کاربران احراز هویت خواهد کرد.

 

شناسایی تبچی

نکته اول : این سیستم هم برای افرادی که داخل گروه هستند و هم برای افرادی که به گروه جوین میشن برای احراز هویت حساس می باشد.
نکته دوم : برای احراز هویت حتما کاربران باید جواب درست را ارسال کنند (شوخی ، مسخره بازی و … باعث میشه از گروه ریمو شوید)
نکته اخر (مهم) : چون این سیستم خیلی حساس میباشد و فقط کسانی که احراز هویت میکنند میتوانند در گروه پیام دهند، پس حتما قبل از فعال کردن قفل تبچی، کاربران گروه خود را توجیه کنید (اگه نمیتونی قفل تبچی فعال نکن چون ممبرها حتما حتما باید احراز هویت کنند)

 

آخرین هشدار تبچی

مدیران گروه در صورتی که نمی‌خواهند احراز هویت در گروهشان فعال باشد دستور بازکردن تبچی را ارسال کنند.
تاکید مهم! اگر نمیخواهید تبچی و ربات های تبلیغی در گروهتان نابود شوند، بازکردن تبچی را بزنید.
عدم ارسال پیام های تبلیغی ربات ها

 

وضعیت قفل تبچی

وضعیت قفل تبچی (پرسش یا خودکار) : بنا به در خواست کاربران سیستم شناسایی تبچی دستی با پرسش از کاربران هنگام جوین شدن به گروه را در ربات راه اندازی کردیم و با ارسال دستور ( قفل تبچی و بعد وضعیت قفل تبچی پرسش ) ربات از کاربران هنگام ورود به گروه برای احراز هویت پرسشی را ارسال میکند و کاربر برای احراز هویت باید بر روی دکمه مورد نظر را کلیک کند .
نکته : حالت پیشفرض بر روی سیستم قدرتمند شناسایی خودکار تبچی کدکس میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code