حالت مخفی تلگرام یا همان سکرت چت

چت مخفی

اگر گروه شما از نوع پست هست این آموزش رو تا اخر دنبال کنید…!

حتما برایتان پیش اومده که بخواهید در گروه پیام هایی رو با ادمینها یا اعضای گروه در مورد موضوع مهمی که پیش امده مطرح کنید و گپ و گفتی داشته باشید، ولی از اونجایی که گروه از نوع پست هست امکانش برایتان فراهم نیست چرا که با زیاد شدن حجم پیامها نمایش پست های قبلی شما از دست خواهد رفت و به صورت دستی هم امکان پاک کردن چت ها دشوار خواهد شد. در اینجا قابلیت حالت مخفیانه میتواند راه چاره باشد. در ادامه خواهیم گفت این قابلیت چطور عمل میکند.

 

چت سکرت تلگرام

حالت مخفی تلگرام کجاست!؟

تلگرام در اپدیت های خود امکانی را به عنوان چت سکرت یا حالت مخفیانه اضافه کرد که از این امکان میتوان برای ارسال پیام های سری یا خیلی مهم که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است بهره برد. یعنی این حالت دارای قفل های پیشرفته ای میباشد که هیچ کس جز خود تلگرام امکان دسترسی به چت های انجام شده را ندارد.

همچنین در این حالت میتوانید یک زمانی برای پیام های ارسالیتان تعیین کنید تا بعد از پایان زمان به طور خودکار پاکسازی پیام ها انجام شود، یعنی بعد از اینکه شخص مورد نظر پیام شما را مشاهده کرد زمان تعیین شده شروع میشود. در حالت مخفی تلگرام اگر بخواهید ارسال پیام داشته باشید باید منتظر بمانید تا شخص مورد آنلاین شود تا امکان ارسال پیام آزاد باشد بعد میتوانید شروع کنید.

امکانات زیادی برای این نوع از حالت در تلگرام در نظر گرفته شده که در این پست خواستیم تا حدودی شما را اگر از این ویژگی خبر نداشتید مطلع کنیم. در ادامه به شما خواهیم گفت که از حالت مخفی تلگرام چطور برای گروههای پست میتوانید استفاده کنید و با اعضا یا ادمینهای گروه به صورت کاملا سری گپ و گفت داشته باشید.

 

حالت مخفی تلگرام

معرفی حالت مخفی تلگرام برای گروههای پست

حالت مخفی گروه برای گروههای پست در نظر گرفته شده و اگر گروه پست دارید میتوانید از این امکان برای چت کردن در گروه با خیال راحت استفاده کنی، اما این قابلیت چطور کار میکند!؟

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید با ارسال دستور ” حالت مخفیانه ” ربات یک پنل برای شما باز میکند، که گزینه های مدیران، کاربران و تمام اعضا را مشاهده می کنید. با انتخاب هر بخش میتوانید تعیین کنید که کدام یک از اعضای گروه بتوانند در حالت مخفیانه فعال باشند.

حالت مخفی گروه

 

بعد از انتخاب بخش مورد نظر طبق تصویر بالا میتوانید زمان مورد نظر را انتخاب کنید، تا بعد از پایان زمان ربات تمام چت انجام شده در گروه را پاکسازی کند.

پایان !!

به همین راحتی میتونید از این قابلیت در گروههای خود استفاده کنید و نگران اینکه نتوانید چت انجام دهید نیستید؛ اگر سوالی، پیشنهادی بود حتما در زیر همین پست در بخش نظرات مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code