ربات حاضر جواب گروه تلگرام + قابلیت تنظیم پرسش و پاسخ

فضای گروههای تلگرام گاهاً در ساعاتی از طول روز پیش میاید که ساکت میشود و یا کسل کننده؛ برای اینکه بتوانید یک تغییراتی را ایجاد کنید، می توانید از یک ربات حاضر جواب که قابلیت اضافه کردن دیالوگ های شما را داشته باشد، استفاده کنید.

یکی از قابلیت های جالب ربات مدیریت گروه تیم ما، چت های فان و بامزه ربات برای اعضای گروه شما میباشد. به طوری که تیم برنامه نویس ربات روی کلماتی که زیاد تکرار می شوند، پاسخ هایی باحال و بامزه از که پیش تعیین شده، تعریف می کند. همچنین امکان اضافه کردن جملاتی در حافظه ربات به صورت دستی توسط صاحبان گروه نیز میسر است.

شاید در بعضی از گروهها دیده باشید که، برای این منظور از یک ربات جداگانه استفاده می کنند. باید بدانید وجود اینگونه رباتهای فان گروه میتواند مشکلاتی را داشته باشد، به عنوان مثال تبلیغات آزار دهنده ای که گروه شما را پر از لینکهای مختلف میکند. ولی تنها با نصب یک ربات مدیریت گروه که از این قابلیت به خوبی پشتیبانی کند، کار شما را ساده تر می کند و هیچ مشکلی هم نخواهید داشت.

در ضمن همانطور که گفتیم ربات های جدا برای این منظور، اکثرا امکان ضبط دیالوگ توسط شما را ندارند و فقط ربات پاسخ های از پیش تعیین شده را می تواند در گروه ارسال کند.

با داشتن یک همچین رباتی، می توانید اعضای گروه خودتون رو سرگرم، و همچنین در دورهمی های دوستانه کلی لحظه های فان و جالب داشته باشید.

برای نصب ربات، ابتدا در کانال عضو شده و لینکهای مربوطه را دریافت نمایید.

[تعداد: ۷   میانگین: ۳.۶/۵]