ربات ضد تبلیغ گروه تلگرام – ضد اسپم – ضد لینک رایگان

در پست های قبلی در مورد برقراری امنیت در گروه ها به صورت کامل حدمتتون مواردی رو اشاره کردیم، اما در این پست قصد داریم تا یکسری نکات آموزشی مهم در مورد عملکرد ربات مدیریت گروه در برابر حملات تخریبگرها، در اختیارتان قرار دهیم، لطفا با ما همراه باشید.

ربات تخریب گروه چقدر می تواند جدی باشد؟

اگر یک سوپر گروه با تعداد اعضای حداقل ۱ کا به بالا دارید، باید خیلی مراقب باشید. این روزها رباتهای مخرب در حالتهای مختلف قصد برهم زدن نظم گروه و همچنین انجام تبلیغات مستهجن دارند. اگر ربات محافظ گروه شما از سرورهای قدرتمندی برخوردار نباشد، رباتهای مزاحم می توانند با ریپ زدن های رگباری دجار هنگی ربات مدیریت شوند، و در نهایت اهداف شوم خودشان را پیش ببرند.

استفاده از ربات های رایگان خطری جدی را برای گروه شما می تواند داشته باشند. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد که ما به بخشی از آن در سایت ویرگول اشاره کرده ایم. مهم ترین آن سرورهای ضعیف به خاطر حجم بالای استفاده کنندگان و در نهایت دیتای سنگین ربات که هنگی و کندی عملکرد را به دنبال خواهد داشت.

قفل چت گروه در هنگام ورود اعضای جدید به منظور افزایش سطح امنیت!!

این موضوع بسیار مهم است که امنیت گروه باید به هر شکلی که ممکن است توسط برنامه نویسان ربات لحاظ و به کار گرفته شود. ربات تیم ما با قدرت هر چه تمام تر، توانسته امنیتی را به گروهها ارائه کند که دیگر هیچ ربات مزاحمی توان اجرایی کردن عملیات را نداشته باشد. بدین شکل که صاحبان گروه ها با وارد کردن دستور “فورچی فعال” امنیت فورچی را فعال کرده و ربات برای ورود هر عضو جدید امنیت سنجیه پیشرفته ای را انجام می دهد. به طوری که تا ۳ ثانبه در اولین ورود امکان چت را قفل کرده و بعد به صورت خودکار آزاد می کند. این عمل باعث می شود که ربات های مزاحم شناسایی و بلافاصله توسط ربات مدیریت گروه اخراج شوند.

بهترین ربات دستیار گروه برای مدیریت هر چه بهتر کاربران

اگر می خواهید یک دستیار یا خدمتکار وظیفه شناس که همیشه در دسترس شماست، داشته باشید، فقط کافیه که در کانال تیم ربات سازی ما به آیدی modiregroup@ عضو شوید. لینک های مربوطه را دریافت و یا برای ارتباط با پشتیبانی می توانید به آیدی اعلام شده پیام خود را بفرستید.

مطمئن باشید بعد از هزاران نصب موفق و رضایت کامل مشتریان، با قدرت هر چه تمام تر می توانید از گروه چت خود در برابر هر گونه اسپم محافظت کنید.

[تعداد: ۴   میانگین: ۵/۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *