ربات ضد تبلیغ گروه تلگرام – ضد اسپم – ضد لینک رایگان

در پست های قبلی در مورد برقراری امنیت در گروه ها به صورت کامل حدمتتون مواردی رو اشاره کردیم، اما در این پست قصد داریم تا یکسری نکات آموزشی مهم در مورد عملکرد ربات مدیریت گروه در برابر حملات تخریبگرها، در اختیارتان قرار دهیم، لطفا با ما همراه باشید.

ربات تخریب گروه چقدر می تواند جدی باشد؟

اگر یک سوپر گروه با تعداد اعضای حداقل ۱ کا به بالا دارید، باید خیلی مراقب باشید. این روزها رباتهای مخرب در حالتهای مختلف قصد برهم زدن نظم گروه و همچنین انجام تبلیغات مستهجن دارند. اگر ربات محافظ گروه شما از سرورهای قدرتمندی برخوردار نباشد، رباتهای مزاحم می توانند با ریپ زدن های رگباری دجار هنگی ربات مدیریت شوند، و در نهایت اهداف شوم خودشان را پیش ببرند.

استفاده از ربات های رایگان خطری جدی را برای گروه شما می تواند داشته باشند. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد که ما به بخشی از آن در سایت ویرگول اشاره کرده ایم. مهم ترین آن سرورهای ضعیف به خاطر حجم بالای استفاده کنندگان و در نهایت دیتای سنگین ربات که هنگی و کندی عملکرد را به دنبال خواهد داشت.

قفل چت گروه در هنگام ورود اعضای جدید به منظور افزایش سطح امنیت!!

این موضوع بسیار مهم است که امنیت گروه باید به هر شکلی که ممکن است توسط برنامه نویسان ربات لحاظ و به کار گرفته شود. ربات تیم ما با قدرت هر چه تمام تر، توانسته امنیتی را به گروهها ارائه کند که دیگر هیچ ربات مزاحمی توان اجرایی کردن عملیات را نداشته باشد. بدین شکل که صاحبان گروه ها با وارد کردن دستور “فورچی فعال” امنیت فورچی را فعال کرده و ربات برای ورود هر عضو جدید امنیت سنجیه پیشرفته ای را انجام می دهد. به طوری که تا ۳ ثانبه در اولین ورود امکان چت را قفل کرده و بعد به صورت خودکار آزاد می کند. این عمل باعث می شود که ربات های مزاحم شناسایی و بلافاصله توسط ربات مدیریت گروه اخراج شوند.

بهترین ربات دستیار گروه برای مدیریت هر چه بهتر کاربران

اگر می خواهید یک دستیار یا خدمتکار وظیفه شناس که همیشه در دسترس شماست، داشته باشید، فقط کافیه که در کانال تیم ربات سازی ما به آیدی modiregroup@ عضو شوید. لینک های مربوطه را دریافت و یا برای ارتباط با پشتیبانی می توانید به آیدی اعلام شده پیام خود را بفرستید.

مطمئن باشید بعد از هزاران نصب موفق و رضایت کامل مشتریان، با قدرت هر چه تمام تر می توانید از گروه چت خود در برابر هر گونه اسپم محافظت کنید.

تبچی های گروه یا رباتهای تبلیغگر با پروفایلهای دخترانه برای همیشه گروههای شما را ترک خواهند کرد!!

فعالیت های بسیاری برای طراحی و برقراری امنیت بالای گروهها شده است و با بررسی های دقیقی که صورت گرفته است، سامانه های بسیار هوشمند و حرفه ای پیاده سازی شده تا دیگر هیچ تبلیغگری نتواند در گروههای شما جولان ذهد. در همان ابتدای ورود توسط جیمیدبات شناسایی و بن میشود و به هیچ عنوان امکان فعالیت در گروهای شما را نخواهند داشت.

شما بعد از نصب جیمیدبات میتوانید با خیال اسوده گروه خودتان رو مدیریت کنید و هر نوع امکان و قابلیتی لازم داشته باشید از قبل طراحی و به راحتی با دستوراتی ساده میتوانید استفاده کنید.

نظارت بر فعالیت ادمینهای گروه توسط مالک و ارسال گزارش عملکرد توسط ربات

مالک یا سازنده گروه، میتواند در زمانهایی که در گروه حضور ندارد از وضعیت فعالیت های ادمینها مطلع شود، حتما سوال برایتان پیش می آید که چطوری!؟

جیمیدبات میتواند فعالیت های ادمین ها را تحت نظر داشته باشد و ثبت و ضبط کند، و به صورت روزانه وضعیت فعالیت ها را به پیوی مالک گروه ارسال کند به همین راحتی، و همچنین مالک علاوه بر اطلاع پیدا کردن میزان فعالیتها، میواند به صورت از دور گروه را کنترل کند!

مالک گروه میتواند به پیوی ربات رفته و تنظیمات لازم برای گروه خود را اعمال کند و نیازی نیست که حتما داخل گروه دستورات را وارد کند. به صورت کامل و صد در صد میتوانید گروه خودتان را هر نوع تغییر و اصلاحاتی که نیاز داشته باشید اعمال کنید.

علاوه بر دریافت گزارش عملکرد ادمین ها، مالک ربات میتواند میزان سطح دسترسی را نیز تغییر دهد، به این معنی که امکان تعیین سطح دسترسی برای هر بخش مثلا فقط امکان اخطار دادن یا سکوت کردن، وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code