نکاتی درمورد ربات ضد لینک گروه تلگرام وجود دارد که بهتر است بدانید!

از میان قفل هایی که در گروه و سوپرگروه ها وجود دارد، قفل لینک از مهم ترین و پرکاربردترینها بحساب می آید. چرا که لینکها همان تبلیغاتی می توانند باشند که بیشترین مزاحمت را برای اعضای گروه شما به همراه دارند. گاهاً بعضی از ادمینهای گروههای دیگر با ارسال لینک خود قصد هدایت اعضای شما را دارند. بنابراین قفل بودن لینک بسیار مهم است.

 

لینک های داخلی و خارجی

اگر توجه کرده باشید، نوع لینکها با هم متفاوت میباشد. به طور کلی میتوان لینکها را در تلگرام دونوع دانست؛

اول لینکهایی که به خارج از تلگرام هدایت میشود، و دوم لینکهای داخلی که همان کانال یا گروه تلگرام می باشند. هر دونوع لینک می تواند برای اعضا و ادمینها آزار دهنده باشد، ولی در مواقعی امکان دارد که صرفا یک نوع لینک بنا به نیاز و صلاح دید مدیر قفل باشد.

 

قابلیتهای امنیتی ربات مدیر گروه

رباتهای تلگرامی معمولا از این نوع قابلیت که فقط یک نوع لینک قفل باشد را ندارند، اگر خواستید از این نوع قفلهای چند حالته نه فقط صرفا برای لینک بلکه، ضد تبلیغ، ضد اسپم، ضد فورچی، ممبر دزد و … بسیاری از مسائل امنیتی برای گروههای خود داشته باشید. می توانید از رباتهای تیم ما بهره مند شوید.

اما نکته ای که وجود دارد، بعضاً پیش می آید که مدیران گروهها برای تشویق کردن اعضای فعال خود که روزانه تعداد بالایی پیام در گروه ارسال کرده و فضای گرم و صمیمی رو بین دوستان خود برقرار می کنند، مواردی رو از محدودیت برایشان بردارند. برخی می آیند و امکان ویژه کردن عضو مورد نظر رو فعال می کنند که در این صورت تمام محدودیت ها برای کاربر برداشته شده، و امکان ارسال هر چیزی را پیدا میکند.

 

ویژه کردن کاربر از نوع خاص

شاید بخواهید که تنها بخشی از این قابلیت با مشخص کردن خود مدیر فعال شود، مثلا فقط ارسال استیکر یا ارسال لینک از نوع خاص، برای کاربری مورد نظر فعال شود. در این صورت باید رباتی که از آن استفاده می کنید، این امکان را پشتیبانی کرده تا بتوانید از آن بهره مند شوید. کمتر رباتی پیدا میشود که چنین تنظیمات پیشرفته ای داشته باشد. ولی ما برای شما عزیزان این قابلیت را نیز در ربات فعال کرده ایم، که می توانید به صورت مشخص شده کاربر مورد نظرتون رو ویژه کنید تا به صورت کلی محدودیت ها برداشته نشود.

صرف این پست نکاتی درمورد لینکها بود که این قابلیت نیز به دلیل کاربرد بالا میتواند ویژه از لینک کرد، تا کاربرانی که بیشترین حد فعالیت را داشته باشند، بتواند لینک خارجی خود را در صورت تایید شما ارسال کنند تا هم نوعی تشویقی برای فعالیت بیشتر در گروه باشد.

در کانال ربات تیم ما عضو شوید تا با قابلیت بی شماری که وجود دارد و هر هفته بروزرسانی شده و امکانات جدیدتری اضافه می شود، اشنا شده و نهایت استفاده را ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code