ربات عضوگیری تلگرام – ربات اد اجباری گروه

یکی از راه های افزایش ممبر گروه، اد زدن کاربران میباشد. اگر میخواهید که همیشه گروهی شلوغ داشته باشید، میتوانید با نصب یک ربات ادد اجباری، اعضای خود را برای ارسال پیام، مجبور به ادد زدن کنید. این کار می تواند تعداد اعضای شما را افزایش دهد. اما باید توجه داشته باشید! که تعداد بالای ادد ممبر توسط اعضا باید یک حد معقول (مثلا دو یا سه)، داشته باشد.

با توجه به تعداد بالای گروههای چت تلگرام، شرایط دعوت اجباری هم کمی سخت شده، چرا که در صورت فعال کردن این قابلیت، امکان لفت دادن اعضای گروه وجود دارد. بنابراین بهتر این است که از این قابلیت در زمان هایی خاص استفاده شود، تا بازدهی مناسب را برای شما داشته باشد.

این که گفتم در زمان هایی خاص، یعنی ساعت هایی که ترافیک پیامهای گروه به اوج رسیده باشد، و کاربران برای ارتباط با بقیه اعضا، با ادد زدن مشکلی نداشته باشند.

ربات مدیریت گروه، تیم ربات سازی ما به خوبی از این قابلیت پشتیبانی کرده، و با تنظیمات پیشرفته این امکان را به کاربران خود ارائه کرده است. اگر میخواهید که از رباتهای ما بهره مند شوید، ابتدا در کانال تلگرام ما عضو باشید، و لینک های مربوطه را دریافت کنید.

[تعداد: ۱   میانگین: ۵/۵]