قفل زماندار گروه

قفل ساعتی گروه

قفل ساعتی گروه برای مدیریت بهتر گروهها، در زمان هایی که ادمین ها حضور ندارند، لازم و ضروری است. البته این مورد بیشتر برای گروههای عمومی که از هر جایی ورودی دریافت می کنند، مورد استفاده قرار میگیرد، ولی باز هم هر طور صلاح دید مدیر گروه است.

تلگرام امکان قفل گروه در بخش دسترسی ها را به کاربران خود ارائه کرده است. می توانید چنانچه از رباتی استفاده نمی کنید، از این بخش دسترسی ها گزینه قفل گروه را فعال کنید. ولی اگر می خواهید این کار به صورت خودکار و زماندار (یعنی از قبل زمانی را مشخص کنید) انجام شود، باید یک ربات مدیریت گروه که قابلیت قفل زماندار را دارد، در گروه خود نصب کنید.

 

نصب ربات

 

ربات قفل خودکار گروه با قابلیت تنظیم در سه زمان مختلف

ربات گروه جیمید به خوبی از این قابلیت پشتیبانی کرده و شما میتوانید بعد از نصب ربات و دریافت دستورات از کانال مربوطه، و همچنین ارسال دستور راهنما در گروه، به طور کامل با این قابلیت آشنا شده و به راحتی از این امکان بهره مند شوید.

قفل ساعتی گروه، توسط ربات به این شکل عمل می کند، که شما مثلا یک زمانی را مشخص کرده و در ربات تنظیم می کنید و میگویید که به مدت ۵ ساعت گروه قفل بماند. بعد از اتمام زمان به طور اتوماتیک قفل گروه توسط ربات غیر فعال میشود.

نکته ای که اکثر مدیران گروه می دانند، برای قفل کردن گروه بهتر است که با اعضای خود هماهنگ کنید، تا در زمانی که به طور موقت گروه قفل میشود، مطلع باشند و از گروه شما خارج نشوند.

برای استفاده از این امکان طبق مراحل زیر عمل کنید :

ربات قفل خودکار گروه

 

طبق تصویر بالا در ابتدا دستور قفل خودکار اول را در گروه خود بفرستید، بعد ربات از شما زمان شروع قفل خودکار اول را میخواهد که با توجه به فرمت درستی که به شما نشان میدهد یعنی فرمت ۰۰:۰۰ زمان موردنظرتان را به صورت قالب ۲۴ ساعته برای ربات بفرستید.

تنظیم زمان قفل خودکار

 

زمان اول را به عنوان مثال ۲۳ درنظر گرفتیم و برای ربات فرستادیم، حال ربات درخواست ارسال زمان پایانی برای بازکردن خودکار گروه میکند. که طبق همین فرمت زمان موردنظرتان را بفرستید.

تنظیم زمان بازکردن خودکار گروه

 

زمان بازشدن خودکار گروه را هم ساعت ۸ صبح در نظرگرفتیم، ربات پیغامی میفرستد که زمان موردنظرشما ثبت و قفل مورد نظر فعال میباشد.

ذکر دونکته لازم است : اول اینکه میتوانید طبق همین مراحلی که انجام شد، قفل خودکار دوم و سومی هم برای گروه خود فعال کنید (به جای قفل خودکار اول دستور قفل خودکار دوم را بفرستید) و نکته دوم اینکه برای اینکه مشاهده کنید قفل شما فعال شده و در زمان مورد نظر اجرا میشود از دستور وضعیت قفل خودکار استفاده کنید.

وضعیت قفل خودکار گروه

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید، قفل خودکار اول ثبت شده و در زمان تعیین شده عملیات انجام میشود. زمان دوم و سوم هم چون تنظیم نشده خالی نشان داده میشود.

در نهایت اگر زمانی خواستید زمان مورد نظرتان را تغییر دهید میتوانید با دستور حذف قفل خودکار اول / دوم / سوم اینکار را انجام دهید.

حذف قفل خودکار اول

 

برای اینکه بخواهید هر سه زمان قفل خودکار را پاکسازی کنید و قفل خودکار غیرقعال شود میتوانید از دستور حذف قفل خودکار استفاده نمایید.

حذف زمان قفل خودکار کلی

 

رفع سوالات و پاسخگویی انلاین ربات

طبق مراحل بالا تنظیمات لازم برای فعال کردن انجام دهید و در هر بخشی اگر سوالی داشتید میتوانید در گروه پشتیبانی سوال خودتون رو مطرح کنید. همچنین سودو ربات پاسخگوی سوالات شما عزیزان میباشد.

با نصب رایگان ربات گروه جیمید میتوانید یک مدیریت حرفه ای انجام دهید و تمام قابلیتهای مورد نیاز را به خوبی پشتیبانی میکند که میتوانید با مراجعه به کانال آموزش و دستورات مشاهده کنید.

 

برخی از امکانات دیگر ربات جیمید :

» قفل دزد

» قفل رگبار

» قفل هرزنامه

» قفل حالتی گروه

» قفل ۵ حالته ۲۱ دستور قفلی

یک دیدگاه در “قفل زماندار گروه

    • مصطفی سعیدی نویسنده نوشتهپاسخ

      بله دستورات به فارسی وارد بشن ربات جواب فارسی میده و برعکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code