قفل زماندار گروه

برای مدیریت بهتر گروهها، در زمان هایی که ادمین ها حضور ندارند، قفل موقت گروه لازم است. البته این مورد بیشتر برای گروههای عمومی که از هر جایی ورودی دریافت می کنند، مورد استفاده قرار میگیرد، ولی باز هم هر طور صلاح دید مدیر گروه است.

تلگرام امکان قفل گروه در بخش دسترسی ها را به کاربران خود ارائه کرده است. می توانید چنانچه از رباتی استفاده نمی کنید، از این بخش دسترسی ها گزینه قفل گروه را فعال کنید. ولی اگر می خواهید این کار به صورت خودکار و زماندار (یعنی از قبل زمانی را مشخص کنید) انجام شود، باید یک ربات مدیریت گروه که قابلیت قفل زماندار را دارد، در گروه خود نصب کنید.

ربات ما به خوبی از این قابلیت پشتیبانی کرده و شما میتوانید بعد از نصب ربات و دریافت دستورات از کانال مربوطه، و همچنین ارسال دستور “راهنما” در گروه، به طور کامل با این قابلیت آشنا شده و به راحتی از این امکان بهره مند شوید.

قفل ساعتی گروه، توسط ربات به این شکل عمل می کند، که شما مثلا یک زمانی را مشخص کرده و در ربات تنظیم می کنید و میگویید که به مدت ۵ ساعت گروه قفل بماند. بعد از اتمام زمان به طور اتوماتیک قفل گروه توسط ربات غیر فعال میشود.

نکته ای که اکثر مدیران گروه می دانند، برای قفل کردن گروه بهتر است که با اعضای خود هماهنگ کنید، تا در زمانی که به طور موقت گروه قفل میشود، مطلع باشند و از گروه شما خارج نشوند.


برای استفاده از این امکان طبق دستورات زیر عمل کنید:

قفل گروه (عدد)(دقیقه،ساعت،روز،ماه …) : گروه به مدت زمان درخواستی قفل می شود و در اتمام زمان گروه خودکار باز میشود
مثال : قفل گروه ۱ ساعت
وضعیت قفل گروه : از زمان باقی مانده باخبر شوید
بازکردن گروه : گروه باز می شود

[تعداد: 2   میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *