با وجود رباتهای بسیاری که در سطح تلگرام وجود دارد، انتخاب یک رباتی که بتواند تمام نیازهای شما را برطرف کند، و بدون باگ یا مشکلی به درستی کار کند، نیازمند تحقیق و بررسی است.

تیم ربات سازی ما هیچ ادعایی ندارد، ما همیشه گفتیم و میگوییم که سعی داریم در ارائه خدمات بهترین باشیم. خداروشکر تا به الان ارائه خدمات از طرف ما با رضایت کامل مشتری همراه بوده، و این اطمینان را به شما می دهیم که اگر افتخار ارائه خدمات داشتیم، کم کاری نمیکنیم و تمام سعی و تلاشمان برای سرویس هایی باکیفیت به شما عزیزان است.

برقراری امنیت گروه

قفلهای مختلفی که برای گروهها توسط رباتهای مدیریتی وجود دارد، صرفا برای برقراری امنیت و جلوگیری از هرج و مرج در سوپرگروههای عمومی میباشد. مدیران گروه معمولا با توجه به ساعتی که ادمین ها نیستند از این قفلها استفاده میکنند.

یک ربات محافط باید دارای تمام قفلهای امنیتی مورد نیاز برای گروه را دارا باشد. اکثر رباتهایی که در سطح تلگرام ارائه می شوند، از امنیت لازم برخوردار نیستند. ربات مدیریت گروه تیم ربات سازی ما روی مسئله امنیت خیلی کارکرده و قفلهای مختلفی را به قابلیتهای ربات افزوده است، به طوری که به عنوان مثال: برای جلوگیری از ورود رباتهای مزاحم یک قابلیتی اضافه شده که میتواند ورود اعضا را در چندثانیه قفل و بعد آزاد کند تا با این کار ورود ربات را محدود کنذ. این نکته امنیتی در کمتر رباتهای دیگر دیده میشود.

قفلهایی از جمله : قفل رسانه : استیکر، گیف، عکس، فیلم، … / قفل ضد تبلیغ : ضد تبچی، فورچی، ممبر دزد و … / قفل ربات / قفل پیامهای رگباری / و …

 

بخش مدیریتی گروه

مدیر گروه به تنهایی نمی تواند از عهده کنترل اعضای بالای حداقل ۱ کا برآید، برای همین به ادمین هایی نیاز دارد، تا در مدیریت گروه کمک کنند. برای اینکه کاربری توسط مدیریت به مقام ادمینی ارتقا یا ترفیع پیدا کند، باید اول ربات این قابلیت را پشتیبانی کند. بعد با ارسال دستور مورد نظر توسط سازنده ارتقا انجام میشود.

این عمل می تواند بر اساس میزان دسترسی کاربر ترفیع یافته صورت گیرد، بدین شکل که کاربر فقط به بخشی از ربات امکان دسترسی داشته باشد نه همه بخش های مدیریتی، که این امکان در کمتر رباتی در سطح تلگرام وجود دارد. برای این منظور می توانید از ربات های تیم ما استفاده کنید.

همچنین بخش ویژه کردن کاربر، یکی دیگر از قابلیتهایی که مدیر گروه، در صورت فعال بودن عضوی می تواند اعمال کند. تا کاربر مورد از محدودیت ها خارج شود. این هم باز می تواند براساس بخشی از محدودیت ها تنظیم شود، به طوری که مثلا کاربر فقط از استیکر ویژه شود.

 

بروزرسانی و افزوده شدن قابلیت های جدید با توجه به نیاز کاربران

مهم ترین مسئله در یک ربات مدیریت گروه، بروزرسانی های منظم و افزوده شدن امکاناتی جدید است که به درخواست کاربران و نیاز سوپر گروهها میباشد. تیم ربات سازی جیمیدبات همواره در تلاش برای این موضوع است که با توجه به لطف و حمایت شما کاربران عزیز و ارائه نظرات کاربردی در این زمینه، قدم های خوبی در ارائه خدمات توسط ما برداشته شده و بدون اغراق میتوانیم بگوییم که توانسته ایم با ارائه امکانات بی نظیری در کل تلگرام، یکی از بهترین ربات های مدیریت گروه را اختیار شما دوستان و همراهان جیمیدبات قرار دهیم.

 

برخی از امکانات و قابلیتهای ویژه ربات جیمیدبات

برای شناخت و درک بهتر امکانات و ارائه خدمات ما تعدادی از قابلیتهایی که به طور حرفه ای در ربات پیاده سازی شده است را خدمتتان در بخش زیر اشاره میکنیم :

پاکسازی کامل و صفر تا صد سوپرگروههای تلگرام با کمک ربات cli و ترکیبی
– هر تعداد پیامی که در گروه پاقی مانده باشد میتوانید به صورت یکچا و سرعتی بسیار بالا پاکسازی کنید و همچنین اگر تعدادی از پیام رو قصد پاکسازی دارید میتوانید به ربات دستور دهید تا بلافاصله فرمان شما را اجرا کند.

– نکته ای که در مورد ربات ترکیبی جهت پاکسازی وجود دارد این است که به دلیل محدودیت هایی که تلگرام قرار داده است، برای افزایش سرعت پاکسازی پیام میبایست از یک ربات دیگر جهت این منظور استفاده کرد که ما ربات ترکیبی را در نظر گرفته ایم.

پاکسازی جز به جز

با استفاده از قابلیت حرفه ای پاکسازی جز به جز ربات میتوانید هر نوع پیامی را که میخواهید فقط حذف کنید. مثلا فقط عکس ها یا فیلم ها و… پاکسازی شود. این امکان کاربردی میتواند به شما عزیزان کمک کند تا به صورت کاملا حرفه ای گروه خودتان را مدیریت کنید. و الزاما برای چند مورد خاص نیاز نباشذ کلی پیام را پاک کنید.

پاکسازی خودکار و در زمانی مشخص

اگر بخواهید که گروهتان را هر روز یا در روزهایی خاص و در ساعت های مورد نظرتان بدون اینکه خودتان کاری انجام دهید، ربات پیام ها را پاک کند، کافیست تا زمان مورد نظر را به ربات جیمیدبات بدهید تا تمام کارها بطور خودکار انجام شود.

پاکسازی کامل و بدون محدودیت

با توجه به ترکیبی بودن ربات جیمیدبات، شما دوست عزیز فقط با استفاده از یک دستور “پاکسازی کلی یا پاکسازی گروه” به طور کامل و بدون هیچ گونه محدودیتی پیامهای گروهتان را حذف کنید.

قفلهای امنیتی فوق العاده پیشرفته برای ممبر دزدها، تبچی ها و ادمین ها
– تبچی ها و ممبر دزدها همان اکانت های ناشناسی هستند که گاها با پروفایل مستهجن وارد گروه ها میشوند و به منظور های مختلفی قصد سوء استفاده از اعضای گروههای شما را دارند. برای این منظور ما قفل های متعددی را طراحی و در نظر گرفته ایم. فقط کافیه از طریق پنل ربات قفلها را فعالسازی نمایید تا مقابله با این دست از اسپمرها انجام شود.
– با بروزرسانی های اخیری که انجام شده، تدابیر خاص و کاربردی اندیشیده شده که تا ۹۹ درصد ممکن راه ورود این تبچی ها به گروه شما مسدود شود و برای همیشه راحت شوید. توضیحات بیشتر بر روی کانال رسمی جیمیدبات وجود دارد.

سیستم های پیشرفته تشخیص و شناسایی ربات های تبچی و امکان فعال کردن پرسشنامه های امنیتی

با توجه به بروزرسانی های صورت گرفته سامانه های بسیار پیشرفته برای جلوگیری از ورود تبچی های مزاحم به گروههای شما طراحی و ایجاد گردیده است. همچنین میتوانید با فعال کردن پرسشنامه های امنیتی از چت کردن رباتهای تبچی در داخل گروه جلوگیری کنید. یعنی هر کاربر برای یک با پاسخ دادن به سوال امنیتی ربات تایید شده و امکان چت برای همیشه دارد ولی ربات تبچی دیگر امکان چت ندارد.

قفلهای زماندار و حالتی
– شاید برایتان سوال باشد که قفل زماندار و حالتی چیست و چه کاربردی دارد!؟
ربات چند مدل قفل دارد که به صورت پیشفرض بر روی حالت ساده قرار دارد، یعنی امکان ارسال مورد قفل شده به طور کامل محدود میشود. ولی حالت های دیگری وجود دارد که شما میتوانید با تنظیم کردن آنها کاربران را شدیدا از اجرا نکردن قوانین جریمه کنید. به طور مثال قفل لینک، در حالت ساده هیچ کاربری امکان ارسال لینک را ندارد و در صورت ارسال در گروه پیامش بلافاصله پاک میشود. ولی در حالتهای دیگر مثلا حالت مسدود، در صورت تنظیم این حالت کاربر بعد از ارسال لینک مسدود میشود. (الیته این حالت بر اساس تعداد ارسال لینک قابل تنظیم میباشد)

– قفلهای زماندار به این معنی میباشد که بعد از فعال شدن قفل مربوطه و دادن زمان به آن قفل تا مدت زمان تعیین شده قفل مورد نظر فعال بماند و بعد از اتمام زمان به حالت قبل بازگردد و غیرفعال شود.

تعیین سطح دستزسی ادمینها و کاربران

قابلیتی بسیار کاربردی برای مالکان گروههایی که قصد دارید ادمین نتواند به همه بخشهای ربات دسترسی داشته باشد؛ برای مثال ادمین بتواند اخطار، سکوت، اخراج کند ولی نتواند دسترسی به قفلها داشته باشد و موردی رو قفل کند، یا اینکه نتواند پاکسازی کند و…

همچنین این امکان برای کاربران گروه هم فراهم شده است، بدین معنی که مالک یا ادمینهای گروه میتوانند کاربر مورد نظر را محدود یا معاف از بعضی موارد کنند. این قابلیت هم به صورت دستوری و هم بصورت پنلی طراحی و پیاده سازی شده است.

قابلیت های ویژه برای گروههای پست

گروههایی که به منظور پست گذاشتن ایجاد شده اند مطمئنا نیازمند امکاناتی جهت افزایش کارایی کسب و کار خود هستند که ربات جیمیدبات میتواند قابلیتهایی خوبی رو در اختیار مالکان این نوع گروهها قرار دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال ربات مراجعه کنید یا با پشتیبانی جیمیدبات در ارتباط باشید.

مدیریت پنلی کاربر

کاربران مورد نظر گروه رو میتوانید با یک دستور به صورت پنلی و کاملا حرفه ای مدیریت کنید، اختیارات دهید یا اینکه محدودیت ایجاد کنید. این قابلیت میتواند به ادمینهای گروهها کمک کند تا خیلی راحت و سریع کاربران یا اعضای گروه رو مدیریت کنند.

حالت مخفیانه و سکرت

در گروههای پست ادمینهای گروه معمولا در بعضی از مواقع پیش میاید که میخواهند چت های کوتاهی داشته باشند، ربات جیمیدبات به شما کمک میکند تا با فعال کردن حالت مخفیانه دیگر پیامی از چتها در گروه باقی نماند؛ یعنی با فعال شدن این قابلیت و دادن زمان مثلا ۱۰ دقیقه بعد از اتمام زمان پیام های چت تمام پاک شده و کسی متوجه چت نمیشود.

تنظیم ورود ممنوع برای کاربران خاص به ویژه رباتهای تبچی

مالک گروه میتواند کلماتی را به ربات بدهد تا ربات قبل از ورود کاربران به گروه شناسایی شوند و بعد امکان جوین داشته باشند، این کلمات میتواند مستهجن و زننده باشد، بدین معنی که ربات پروفایل های مستهجن و سکسی را مسدود و از ورود به گروه جلوگیری میکند. در اینصورت دیگر ربات های تبچی نمیتوانند وارد گروههای شما شوند و فعالیتی داشته باشند.

ارتقاء و ترفیع خودکار کاربر بر اساس میزان فعالیت در گروه

قبل از هر توضیحی، این قابلیت برای گروههای چت و دورهمی کاربرد دارد و به منظور تشویق کاربران برای فعالیت بیشتر در گروه است؛ یعنی کاربر برای برداشته شدن محدودیت یا ترفیع رتبه فعالیت بیشتری در گروه خواهد داشت. که در اینصورت همیشه گروه شما فعال و شلوغ خواهد بود.

همچنین از ویژگی های دیگر این قابلیت تعیین ادمین گروه برای کسانی که واقعا صلاحیتش را دارند، ربات بر اساس میزان فعالیتی که کاربر در گروه داشته ارتقاء درجه و مقام میدهند.

کانال راهنمای دستورات و اطلاع رسانی های ربات جیمیدبات

برای کاربران یک کانال راهنمای دستورات ایجاده کرده ایم تا در یادگیری و بکارگیری ربات مشکلی وجود نداشته باشد، با توجه به اینکه یک راهنمای پنلی کامل هم داخل خود ربات با استفاده از دستور “راهنما” وجود دارد. تمام دستورات با توضیحات کامل برای فهم بهتر و تصاویر آموزشی همراه است. بنابراین هیچ مشکلی از این بابت وجود ندارد.

گروه پشتیبانی برای پاسخگویی به سوالات کاربران

– درصورتی که سوالی در مورد کارکردن با ربات دارید، یا نیاز به کمک داشته باشید خیلی راحت در ابتدا از طریق لینک زیر در گروه پشتیبانی جیمیدبات عضو شوید و بعد سوال یا درخواست خودتان را مطرح کنید تا ادمین های گروه کمکتان کنند.

لینک گروه پشتیبانی جیمیدبات :

https://t.me/joinchat/43Uz3lKhc_tlMjQ0