با وجود رباتهای بسیاری که در سطح تلگرام وجود دارد، انتخاب یک رباتی که بتواند تمام نیازهای شما را برطرف کند، و بدون باگ یا مشکلی به درستی کار کند، نیازمند تحقیق و بررسی است.

تیم ربات سازی ما هیچ ادعایی ندارد، ما همیشه گفتیم و میگوییم که سعی داریم در ارائه خدمات بهترین باشیم. خداروشکر تا به الان ارائه خدمات از طرف ما با رضایت کامل مشتری همراه بوده، و این اطمینان را به شما می دهیم که اگر افتخار ارائه خدمات داشتیم، کم کاری نمیکنیم و تمام سعی و تلاشمان برای سرویس هایی باکیفیت به شما عزیزان است.

برقراری امنیت گروه

قفلهای مختلفی که برای گروهها توسط رباتهای مدیریتی وجود دارد، صرفا برای برقراری امنیت و جلوگیری از هرج و مرج در سوپرگروههای عمومی میباشد. مدیران گروه معمولا با توجه به ساعتی که ادمین ها نیستند از این قفلها استفاده میکنند.

یک ربات محافط باید دارای تمام قفلهای امنیتی مورد نیاز برای گروه را دارا باشد. اکثر رباتهایی که در سطح تلگرام ارائه می شوند، از امنیت لازم برخوردار نیستند. ربات مدیریت گروه تیم ربات سازی ما روی مسئله امنیت خیلی کارکرده و قفلهای مختلفی را به قابلیتهای ربات افزوده است، به طوری که به عنوان مثال: برای جلوگیری از ورود رباتهای مزاحم یک قابلیتی اضافه شده که میتواند ورود اعضا را در چندثانیه قفل و بعد آزاد کند تا با این کار ورود ربات را محدود کنذ. این نکته امنیتی در کمتر رباتهای دیگر دیده میشود.

قفلهایی از جمله : قفل رسانه : استیکر، گیف، عکس، فیلم، … / قفل ضد تبلیغ : ضد تبچی، فورچی، ممبر دزد و … / قفل ربات / قفل پیامهای رگباری / و …

 

بخش مدیریتی گروه

مدیر گروه به تنهایی نمی تواند از عهده کنترل اعضای بالای حداقل ۱ کا برآید، برای همین به ادمین هایی نیاز دارد، تا در مدیریت گروه کمک کنند. برای اینکه کاربری توسط مدیریت به مقام ادمینی ارتقا یا ترفیع پیدا کند، باید اول ربات این قابلیت را پشتیبانی کند. بعد با ارسال دستور مورد نظر توسط سازنده ارتقا انجام میشود.

این عمل می تواند بر اساس میزان دسترسی کاربر ترفیع یافته صورت گیرد، بدین شکل که کاربر فقط به بخشی از ربات امکان دسترسی داشته باشد نه همه بخش های مدیریتی، که این امکان در کمتر رباتی در سطح تلگرام وجود دارد. برای این منظور می توانید از ربات های تیم ما استفاده کنید.

همچنین بخش ویژه کردن کاربر، یکی دیگر از قابلیتهایی که مدیر گروه، در صورت فعال بودن عضوی می تواند اعمال کند. تا کاربر مورد از محدودیت ها خارج شود. این هم باز می تواند براساس بخشی از محدودیت ها تنظیم شود، به طوری که مثلا کاربر فقط از استیکر ویژه شود.

 

به زودی بقیه امکانات و ویژگی های ربات به ادامه این مطلب اضافه میشود…

[تعداد: ۳   میانگین: ۵/۵]